Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » Działalność Klubu

Działalność Klubu

Działania Klubu skierowane są przede wszystkim do mieszkańców powiatu szczecineckiego, a najważniejszymi ich beneficjentami są młodzież oraz osoby niewidome i niedowidzace. Wśród wielu akcji i realizowanych programów przez Klub, najwięcej środków przekazałyśmy na stypendia (ok. 108.000 zł w latach 2008-2013) i Koła PZN w Szczecinku .

Źródłem dochodów na działalność Klubu są organizowane imprezy charytatywne (Bale Charytatywne) , podczas których odbywają się również zabawy fantowe i licytacje. Znaczące wsparcie finansowe pochodzi także od licznych darczyńców (osób fizycznych i firm), którzy doceniają wagę działań, realizowanych przez LC Szczecinek.
  Pozyskane środki w całości przeznaczane są na realizację celów humanitarnych. Koszty administracyjne funkcjonowania Klubu pokrywane są ze składek członków, którzy nierzadko występują też w roli sponsorów.